O NAS

Koncepcja Izzy Lease powstała w następstwie szybkich zmian zachodzących w procesach zakupowych.

Wraz z rozwojem Internetu – a co za tym idzie świadomości konsumentów – oczekiwania odnośnie sposobu nabywania pojazdów i usług komplementarnych zmieniają się.

Najwięksi producenci w swoich strategiach głośno piszą o konieczności rozwoju kanałów digitalowych, ulepszania doświadczeń klientów oraz centralizację sprzedaży poprzez wirtualizację procesów ofertowania oraz komunikacji z kupującym.

Nasz zespół ma tego świadomość. Dążymy do usprawnienia utartych przez lata metod sprzedaży produktów i usług z uwzględnieniem produktów finansowych Tworzymy narzędzia, które pozwalają firmom oraz sieciom handlowym odpowiadać na oczekiwania nowoczesnym konsumentów.

MISJA Izzy Lease:
Sprzedaż produktów z finansowaniem musi być IZZY

Tworzymy produkty i usługi, które przyspieszają oraz upraszczają kupno i sprzedaż pojazdów w dzisijeszym świecie. Zwiększamy transparentność rynku motoryzacyjnego, dzięki dostarczanym danym, technologii i automatyzacji procesów.

Poznaj nasz Zespół

Nasz zespół tworzą ludzie o bogatych doświadczeniach zawodowych z różnych obszarów biznesu. Łączy ich pasja do motoryzacji oraz doświadczenie w digitalizowaniu procesów finanowych. Wierzymy, że na rynku finansowania sprzedaży jest możliwe wdrażanie innowacyjnych projektów i idei.