Strategia sprzedaży

Głęboko wierzymy, że świat się zmienia. Zmieniają się producenci, zmieniają się technologie, zmieniają się klienci. Z nami możesz się w stanie do tego przygotować.

Głęboko wierzymy, że świat się zmienia, a wraz z nim przemiany przechodzi rynek
samochodowy. Czy wiesz, że aż 53% kupujących używa kilku urządzeń, w tym laptopów,
tabletów i smartfonów, podczas poszukiwania idealnego samochodu? Posiadając tę wiedzę jesteśmy w stanie stworzyć platformę, która będzie wygodnym i szybkim rozwiązaniem z poziomu każdego z wyżej wymienionych mediów.

Kiedyś, mało kto wyobrażał sobie, że kupowanie samochodu będzie mogło odbywać się z
poziomu własnej kanapy. Teraz, w świecie gdzie ludzie cenią sobie szybkość rozwiązań, jesteśmy w stanie zapewnić taką możliwość – w mgnieniu oka pojawi się odpowiedź na Twoje zapytanie. Stawiamy na to, aby poruszanie się po samej platformie nie sprawiało problemów, a sam proces składania zamówienia ograniczał się do paru kliknięć i wypełnienia formularza.

Współczesny konsument nie zostanie zadowolony jedynie samą szybkością działania
platformy. Już pierwsza wizyta na stronie powinna wywoływać pozytywne emocje i zachęcić do podejmowania innych interakcji z jej poziomu. Wierzymy, że musimy sprostać potrzebom świadomego konsumenta, dlatego stworzyliśmy platformę, która jest przejrzysta, intuicyjna, a także przyjemna dla oka.

Badania pokazują, że tylko 1 na 3 konsumentów, wie jaki konkretnie samochód chce nabyć. Nasza flota jest stale powiększana, by dostarczyć kupującym szerokiej oferty, a w przypadku braku konkretnego modelu jesteśmy w kontakcie, aby dobrać model odpowiadający wybranej specyfikacji. Nie pospieszamy i nie naciskamy, prezentując modele opisujemy ich specyfikację, aby dać przyszłemu nabywcy pełną wiedzę na temat samochodu oraz czas na zastanowienie się i podjęcie ostatecznej decyzji.

Chcesz wiedzieć wiecej?

Wypełniej poniższy formularz. Skontaktujemy się z Toba i odpowiemy na wszystkie pytania.