Platforma online

Szukasz nowych kanałów sprzedaży? Skorzystaj z innowacyjnej platformy leasingu i wynajmy samochodów online izzylease.pl i zyskaj dotarcie do konsumentów w całym kraju.

Internet rozwija się dynamicznie, dlatego nasza innowacyjna platforma dostosowuje się do zmieniających się trendów.

Jeżeli szukasz nowych kanałów sprzedaży, nasza platforma skierowana jest właśnie do Ciebie. Podążając za zmianami na rynku samochodowym, stworzyliśmy portal, który odpowiada na potrzeby współczesnego konsumenta. Wzorując się na krajach Europy Zachodniej wiemy, że teraz ludzie zaczynają kłaść większy nacisk na korzystanie z samochodu niż jego posiadanie.

Świadomi konsumenci cenią sobie szybkość działania. Klienci oczekują intuicyjnych rozwiązań, wymagają komfortowego sposobu wyszukiwania oferty oraz oczekują odpowiedzi na potencjalne pytania. Rozumiemy potrzeby naszych klientów, dlatego
stworzyliśmy innowacyjną platformę izzylease.com, gdzie w prosty i przyjemny sposób zainteresowani mogą znaleźć idealną ofertę dla siebie. Mnogość kanałów komunikacji (także przez Facebook Messengera) pozwala konsumentom na wybór takiego sposobu komunikacji z nami, jaki jest dla nich najwygodniejszy.

Prosty i czytelny layout strony ma za zadanie zapewnić komfort konsumentowi, który wszystkie najważniejsze informacje zdobędzie w przeciągu kilku kliknięć myszką. Dostosowaliśmy się także do użytkowników smartfonów, którzy w wygodny sposób będą w stanie poruszać się po naszej stronie przystosowanej do urządzeń mobilnych. Tworzymy nowy kanał sprzedaży samochodów nowych i używanych, mając na uwadze zmieniające się zachowania konsumentów i to, że cała sprzedaż przenosi się do Internetu.

Technologia idzie do przodu, my także. Stosujemy automatyzację procesów, która
usprawnia działania całego zespołu Izzy Lease. Obejmuje ona automatyzację zapytań klientów dotyczących bieżącej oferty, co pozwala na udzielenie niezwłocznej odpowiedzi zainteresowanym. Pamiętamy o tym, że szybkość i dokładność działania jest numerem jeden w obecnych czasach.

Główne zalety platformy:

Przejrzystość
Nasz system ma na celu uproszczenie procesów finansowania oraz wynajmu samochodów. Zarówno od strony dealera, jak również konsumenta.

Szybkość działania
Rozszerzyliśmy naszą działalność na kanały social media, aby w szybszy sposób kontaktować się z klientami. Zastosowane technologie pozwalają na szybkie poruszanie się na stronach desktopowych, jak i mobilnych. Odpowiedzi na zapytania klientów udzielane są niezwłocznie.

Mobilność
Coraz więcej konsumentów korzysta z urządzeń mobilnych, dlatego zadbaliśmy, aby użytkownicy smartfonów mieli zagwarantowany komfort poruszania się po stronie.

Automatyzacja procesów
Dzięki zastosowaniu automatyzacji procesów jesteśmy w stanie zoptymalizować ilość pracy po stronie działu sprzedaży. W ten sposób klient może zostać obsłużony lepszą, szybszą drogą.

Formularz kontaktowy

Chcesz wiedzieć więcej na temat naszych usług? Napisz do nas. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.